Červenec 2014

Po horách v pohorách

25. července 2014 v 13:11 | homo sapiens tupiens |  Letem světem
Ano, mohla bych začít vkládáním desítek nashromážděných materiálů, ale to by přece bylo moc jednoduché. Přicházím tedy s tím nejnovějším, co mohu nabídnout. Před pár dny jsem se vrátila z Černé Hory, a tak asi není těžké uhodnout, že se můj článek bude týkat právě toho.


Slovo úvodem

23. července 2014 v 19:57 | homo sapiens tupiens |  Blogově
Zvážení a milí,

nacházíte se v kreativním doupěti homo sapiens tupiens. Do jejího držení se dostalo prostřednictvím soutěže na blog.blog.cz, což je dost paradoxní, protože se soutěžím obvykle vyhýbá jako upír česneku. Tentokrát ovšem svůj zvyk porušila, protože se už delší dobu chtěla vrátit k blogování (původně na své předchozí centrále misska.blog.cz), ale nějak se jí nedařilo dostat se do správného rytmu, a tak došla k závěru, že je možná načase jít o dům dál a postavit ho od základu. A protože je to bytost kreativní, tato adresa jí padla do oka. V soutěži původně skončila na druhém místě, ale protože se výherkyně rozhodla odstoupit, tato adresa byla nabídnuta jí. Po krátkém váhání a ujištění, že o ni právoplatná výherkyně opravdu nemá zájem, se jí tedy nakonec ujala.

A co zde tedy můžete očekávat? Zhruba tohle...

složení: literární výplody nejrůznějších druhů a žánrů, kreslené výjevy, fotografie (přírody, jiných výtvorů apod.), články o češtině, konverzanty.
Podíl kreativní složky: nejméně 90 %.
Může obsahovat stopy šílenství, podivného humoru, rádoby chytrých řečí či novotvarů.

Snad tu najdete něco, co vás alespoň trochu zaujme.

Těším se na vaše případné další návštěvy


homo sapiens tupiens